The Village School факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2021-2022 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Х'юстон, Техас, США
Тип: приватна школа
Язык обучения: англійська

Про школу

The Village School – розташована в Х’юстоні, в штаті всіх ковбоїв – Техасі. Village вже протягом 50 років надає якісну середню освіту дітям у віці 2-18 років. Учнівський склад школи багатонаціональний: в школі навчаються близько 1700 учнів, частина яких – іноземці з 20 різних країн світу, тому в закладі особлива увага приділяється міжкультурним зв’язкам. Учні беруть участь в спільних заходах, які допомагають встановити дружні відносини.

Учительський склад школи – експерти в своїх предметах. Викладачі Village School постійно використовують нововведення в процесі навчання і мотивують учнів на досягнення поставлених цілей. Також при школі діє спеціальний відділ, який допомагає правильно вибрати бажаний ВНЗ, подати документи і вступити в саме в той університет, який підходить учневі. Завдяки висококласної роботі викладачів школи учні отримують досить високі бали при здачі іспитів SAT / ACT, що гарантує їм вступ в кращі ВНЗ світу.

Програма навчання акцентує увагу на формуванні навичок усного та писемного мовлення, здатності вирішувати завдання, критично мислити і вміти грамотно приймати рішення. Учнів ділять на маленькі групи для кращого засвоєння матеріалу. Village School надає програми здобуття середньої освіти, а також програми міжнародного бакалаврату. Також учні школи мають можливість брати активну участь у різного роду олімпіадах, дебатах, конкурсах.

Короткі факти про Village School:

 • Рік заснування – тисячу дев’ятсот шістьдесят шість.
 • Співвідношення учнів і викладачів – 8: 1.
 • Середній розмір класу – 16 чоловік.
 • 100% учнів вступають до ВНЗ.
 • Середній бал за програмою IB – 32/45.
 • Середній бал SAT – 1707 (середній по країні – 1497).
 • Середній бал випускного класу – 87,67 / 100.

Програма Village School:

 • Диплом середньої школи США;
 • Програма міжнародного бакалаврату IB.

Іноземні мови – французька, китайська, іспанська, норвезька.

Навчання в Village School

Університети, в яких навчаються випускники Village School:

 • Університет Карнегі-Меллон
 • університет Дьюка
 • університет Еморі
 • Нью-йоркський університет
 • Університет Північної Кароліни, Чапел Хілл
 • Університетський коледж Лондона
 • Каліфорнійський університет, Берклі
 • Браунський університет
 • Лондонська школа економіки
 • університет Пенсільванії
 • Массачусетський технологічний університет
 • університет Вірджинії
 • Гарвард-коледж
 • Вашингтонський університет

Кампус Village School оснащений ультрасучасної технікою і максимально комфортабельний для проживання. Тут же розташовані різні клуби за інтересами.

Значну роль в утворенні відіграє спорт. У школі обладнано спортивний комплекс, який включає в себе два спортивних зали, танцювальну студію, студію йоги, тенісні корти та тренажерний зал. Village School надає широкий вибір спортивних дисциплін: американський футбол, волейбол, теніс, плавання, баскетбол, гольф та ін.

The Village School є одним з кращих місць для здобуття середньої освіти і дає хороший старт для отримання бажаної кар’єри після закінчення школи.

Для отримання докладної інформації про навчання в Village School зверніться, будь ласка, до наших консультантів.

Отзывы учащихся

Сын учится в 9 классе. Начал задумываться о его высшем образовании. Знакомые посоветовали атлас как профессионалов, которые помогли их детям поступить в немецкий ВУЗ на маркетолога. Позвонил, мне ответила Яна, задал вопрос о том где можно учиться, когда начинать подготовку и тд. Понял, что уже сейчас Кириллу (моему сыну) нужно начинать учить английский и подтягивать математику с физикой для обучения на программиста. Думаем поступить в Канаду, т.к. у нас там родственники и сыну тнравися страна. В 10 классе опять будем связываться с Атласом...

Дмитрий Недолгий

Хочу поблагодарить ваш центр за качественную подготовку к ЗНО по мові! Вы крутые и очень ответственные люди, вместе со мной выдержали весь этот путь к поступлению, всячески помогали. Теперь я очень счастлива – поступила на филфак, куда и хотела. Буду очень скучать по урокам и обязательно порекомендую ваши курсы своим знакомым!

Ангелина Мироненко - подготовилась к ЗНО в ATLAS

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лолита Пальоха - готовилась к IELTS в AM Language Studio (Мальта)

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - Stafford House Canada

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надежда Радченко, студентка BPP University (London)

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Александра Харченко - подготовилась к IELTS в ATLAS

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Виталий Лысенко, студент школы Alpadia (Freiburg)

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрий - Georgian College в Канаде

Бывает, ведешь деловую переписку и испытываешь страх использовать не тот знак препинания/не то слово/не ту фразу. Я всегда хотел научиться грамотно писать и говорить, вы мне очень помогли. Спасибо команде ATLAS и лично моему преподавателю Этери за курс современного русского языка. Однозначно рекомендую.

Дмитрий Кузнецов - изучал русский язык в ATLAS Academy.

Привет всем искателям приключений! Вернулась из Лондона несколько дней назад и могу с уверенностью сказать: поездка того стоила. О возможности совместить учёбу и отдых узнала от подруги, теперь на все 100% рада, что поехала. Занятия проходили по утрам, в группах по 10-12 человек. Преподаватель тут находит подход к каждому, поэтому воспринимать материал достаточно легко. Вторую половину дня я посвящала изучению прекрасного Лондона. Сказка же! ATLAS, спасибо за помощь на всех этапах интеграции в учебный процесс!

Мария Туник - побывала на курсах в David Game College (London)
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!