The Village School факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Х'юстон, Техас, США
Тип: приватна школа
Язык обучения: англійська

Про школу

The Village School – розташована в Х’юстоні, в штаті всіх ковбоїв – Техасі. Village вже протягом 50 років надає якісну середню освіту дітям у віці 2-18 років. Учнівський склад школи багатонаціональний: в школі навчаються близько 1700 учнів, частина яких – іноземці з 20 різних країн світу, тому в закладі особлива увага приділяється міжкультурним зв’язкам. Учні беруть участь в спільних заходах, які допомагають встановити дружні відносини.

Учительський склад школи – експерти в своїх предметах. Викладачі Village School постійно використовують нововведення в процесі навчання і мотивують учнів на досягнення поставлених цілей. Також при школі діє спеціальний відділ, який допомагає правильно вибрати бажаний ВНЗ, подати документи і вступити в саме в той університет, який підходить учневі. Завдяки висококласної роботі викладачів школи учні отримують досить високі бали при здачі іспитів SAT / ACT, що гарантує їм вступ в кращі ВНЗ світу.

Програма навчання акцентує увагу на формуванні навичок усного та писемного мовлення, здатності вирішувати завдання, критично мислити і вміти грамотно приймати рішення. Учнів ділять на маленькі групи для кращого засвоєння матеріалу. Village School надає програми здобуття середньої освіти, а також програми міжнародного бакалаврату. Також учні школи мають можливість брати активну участь у різного роду олімпіадах, дебатах, конкурсах.

Короткі факти про Village School:

 • Рік заснування – тисячу дев’ятсот шістьдесят шість.
 • Співвідношення учнів і викладачів – 8: 1.
 • Середній розмір класу – 16 чоловік.
 • 100% учнів вступають до ВНЗ.
 • Середній бал за програмою IB – 32/45.
 • Середній бал SAT – 1707 (середній по країні – 1497).
 • Середній бал випускного класу – 87,67 / 100.

Програма Village School:

 • Диплом середньої школи США;
 • Програма міжнародного бакалаврату IB.

Іноземні мови – французька, китайська, іспанська, норвезька.

Навчання в Village School

Університети, в яких навчаються випускники Village School:

 • Університет Карнегі-Меллон
 • університет Дьюка
 • університет Еморі
 • Нью-йоркський університет
 • Університет Північної Кароліни, Чапел Хілл
 • Університетський коледж Лондона
 • Каліфорнійський університет, Берклі
 • Браунський університет
 • Лондонська школа економіки
 • університет Пенсільванії
 • Массачусетський технологічний університет
 • університет Вірджинії
 • Гарвард-коледж
 • Вашингтонський університет

Кампус Village School оснащений ультрасучасної технікою і максимально комфортабельний для проживання. Тут же розташовані різні клуби за інтересами.

Значну роль в утворенні відіграє спорт. У школі обладнано спортивний комплекс, який включає в себе два спортивних зали, танцювальну студію, студію йоги, тенісні корти та тренажерний зал. Village School надає широкий вибір спортивних дисциплін: американський футбол, волейбол, теніс, плавання, баскетбол, гольф та ін.

The Village School є одним з кращих місць для здобуття середньої освіти і дає хороший старт для отримання бажаної кар’єри після закінчення школи.

Для отримання докладної інформації про навчання в Village School зверніться, будь ласка, до наших консультантів.

Отзывы учащихся

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!