Universiteit Utrecht Утрехт, Нідерланди факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Утрехт, Нідерланди
Тип: державний університет
Язык обучения: нідерландська, англійська, німецька
Бакалавр:
19609 USD
Магистр:
19609 USD

Про ВНЗ

Утрехтський університет – Universiteit Utrecht – це публічний університет загального профілю, розташований в мальовничій історичній частині Утрехта – Університетському кварталі. Ще в XVII столітті в Утрехті була заснована школа для заможних жителів Голландії, на основі якої в 1636 році був сформований університет за класичною моделлю. До його складу увійшли факультети філософії, теології, права і медицини. Протягом довгих століть Утрехтський університет зберігав традиції і до сьогоднішнього дня заслужив статус одного з найбільш престижних вузів Нідерландів, відомого своїми відкриттями в області медицини, фізіології та хімії. Утрехтський університет входить в престижну асоціацію європейських вузів “Утрехтская мережу”.

Тим, хто розглядає Утрехтський університет в якості дальнешейго місця навчання, в першу чергу варто звернути увагу на факультет біологічних наук і медицини, знаменитий програмою по ветеринарії, що займає 7-й рядок рейтингу в світі за версією QS. Також сильним є факультет природничих наук з його програмами з фізичної географії та фізики. Заслуговує на увагу факультет гуманітарних дисциплін, зокрема програми з історії та мовознавства. Крім того, варто згадати репутацію факультету соціальних наук Утрехтського університету, який відомий своїми програмами з економіки, права та соціології розвитку.

Утрехтський університет є одним з найсильніших в Європі дослідних центрів. Особливо слід відзначити наукові розробки в сфері сталого розвитку, медицини, природничих наук і соціології, які є найбільш активно цитованими в наукових статтях. Зусилля дослідників направлені на вирішення актуальних питань змін клімату, інфекційних захворювань, старіння населення і соціальної безпеки.

У Утрехтском університеті навчання для студентів, які не є громадянами країн-членів ЄС, обійдеться від € 9,000 до € 12,000 за навчальний рік на рівні бакалавра. Магістерські програми коштують від € 15,000 до € 20,000 за навчальний рік. Проживання в студентській резиденції протягом року обійдеться приблизно в € 8,000.

Для студентів-іноземців передбачена стипендія за успіхи в навчанні. Отримати її можна як за результатами відбору досьє (наприклад, вразивши комісію мотиваційним листом або блискучою академічною успішністю), так і в ході навчання, показавши високі результати вже в університеті. Стипендія Утрехтського університету покриває навчання і передбачає € 11,000 в рік на проживання в кампусі. Крім того, нідерландське уряд надає щедрі стипендії кращим абітурієнтам з країн поза ЄС, в тому числі за програмою Orange Tulip.

Центральний корпус Утрехтського університету розташований в самому центрі Утрехта і вдає із себе старовинне середньовічне будівля в готичному стилі з просторими лекційними залами, великою бібліотекою і численними аудиторіями.

Основна частина будівель університету розташована в Утрехтском науковий парк (Уітхоф). Університетське містечко включає навчальні комплекси, гуртожитки для студентів, бібліотеки, лабораторії, дослідницькі центри, а також розважальні об’єкти і тренажерні зали, – все необхідне для навчання і відпочинку.

Міжнародний кампус Утрехт (ICU) знаходиться в зеленій зоні, поруч з мальовничим історичним центром Утрехта.

Вимоги до вступників

  • Абітурієнтам необхідно надати офіційний переклад документа про освіту (атестат зі школи або диплом бакалавра). Для деяких програм існують вимоги до середнім балом з тих чи інших дисциплін. Наприклад, для вступу на програму бакалавра з менеджменту необхідно мати оцінку не нижче «В» («добре») з математики. Деякі ж програми вимагають просто середній бал не нижче «С» ( «задовільно») або взагалі не виставляють обмежень за оцінками.
  • Для зарахування обов’язково потрібно надати підтвердження володіння мовою навчання. При зарахуванні на англомовні програми буде потрібно сертифікат про знання англійської мови міжнародного зразка. Мінімальний бал для різних програм може відрізнятися і становить IELTS 6.0-7.0 або TOEFL 92. Якщо абітурієнт планує вчитися на голландською мовою, буде потрібно здати вступний іспит при університеті з результатом не менше B2.
  • Кожна заявка абітурієнта повинна супроводжуватися мотиваційним листом, написаним самим студентом. Ці листи грають важливу роль при прийнятті рішень щодо зарахування. Гарне мотиваційний лист може забезпечити отримання стипендії.

     

  • Існує два можливих варіанти для початку навчання: 1 вересня і 1 лютого. Для зарахування у вересні наступного року можна подавати документи, починаючи з 1 жовтня і не пізніше 1 квітня. Для початку навчання в лютому наступного документи подаються з 1 липня по 1 вересня поточного року.

Відомі випускники

Утрехтський університет став альма-матер для 12 лауреатів Нобелівської премії, серед яких чимало відомих лікарів і фізиків:

  • Петер Дебай – знаменитий фізик і фізіохімік, автор фундаментальний досліджень в області термодинаміки, творець моделі твердого тіла і лауреат Нобелівської премії 1936 року і медалі Лоренца;
  • Християн Ейкман – видатний лікар, який відкрив вітаміни і їх роль у фізіологічних процесах, за що отримав звання лауреата Нобелівської премії з медицини 1929 роки;
  • Віллем Ейнтховен – фізіолог, який розробив і вперше застосував в медичній практиці механізм електрокардіограми, за що був удостоєний Нобелівської премії в 1924 році.
Отзывы учащихся

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!