University College London (UCL) Лондон, Великобританія факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Лондон, Англія
Тип: державний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
от 25200 GBP
Магистр:
от 24000 USD

Про університет

Університетський коледж Лондона – University College London або UCL – найстаріший університет Лондона і імовірно третій за віком університет Великобританії. Входить до трійки університетів Golden Triangle поряд з Оксфордським і Кембриджським університетами.

Іронія в, Університетський коледж Лондона має схожу з багатьма стародавніми університетами історію, так як він був заснований в противагу іншим навчальним закладам (так само, як і Кембриджський університет був створений на противагу Оксфордському, Єльський університет – незадоволеними випускниками Гарвардського).

Два шотландця, поет Томас Кемпбел і адвокат Генрі Брум, натхненні ідеями філософа-Утилітаристи Джеремі Бентама і його словами, про те, що єдині існували в той час Оксфордський і Кембриджський університети – це «дві публічних неприємності … розсадники і розплідники політичного розкладу», вирішили заснувати новий університет, спочатку отримав назву London University. З дня свого заснування Університетський коледж Лондона відкривав двері всім студентам незалежно від віросповідання, національності і статі, значно відрізняючись цим від двох найстаріших англійським університетів і ставши першим ліберальним відповідно до ідей свого «духовного батька» Бентама.

Університетський коледж Лондона був заснований з факультету хімії та кількох факультетів іноземних мов. Пізніше відкрилися факультети математики, географії, Північний госпіталь Лондона, факультет інженерної справи, психології, фонетики і відома Slade School of Fine Arts.

У 1940 році Головний зал і бібліотека університету серйозно постраждав від потрапила бомби. На щастя, всі студенти і професори були евакуйовані з будівлі ще в 1939.
До початку XXI ст. Університетський коледж Лондона входив до складу Лондонського Університету і лише з 2005 року почав видавати дипломи від свого імені. З тих пір були відкриті Школа фармацевтики і факультет викладання.

Факультети

На 2015 Університетський коледж Лондона пропонує 200 програм бакалавра, 398 програм магістра і 122 дослідницьких програми рівня доктора наук або магістра філософії (MPhil) на 11 факультетах, до складу яких включено по кілька шкіл:

 • Факультет мистецтв та гуманітарних наук
 • The Bartlett, Факультет антропогенної середовища (Faculty of Built Environment)
 • Факультет наук про головний мозок
 • Факультет інженерних наук
 • Факультет викладання і освіти
 • факультет юриспруденції
 • Факультет природничих наук
 • Факультет фізики і математики
 • Факультет медичних наук
 • Факультет здоров’я населення (Population Health Sciences)
 • Соціальні та історичні науки

Цікаві факти та переваги

Однією з найважливіших ідей створення університету була толерантність до віросповіданням студентів і професорів. У той час, як Оксфордський і Кембриджський університети трималися лінії суворого дотримання і проповідування католицизму, Університетський коледж Лондона принципово відмовлявся слідувати релігійним канонам. Через те університет протягом 10 років після створення не отримував Королівської ліцензії на видачу дипломів. Тільки з появою University of London університет став загальновизнаним за мірками того часу.
Дж. Дж. Сильвестер, що приєднався до університету в якості першого викладача математики в XVIII в., Був пізніше виключений через те, що погрожував студенту ножем.
Перша операція під анестезією була проведена в Університетському коледжі Лондона хірургом Робертом Лисбон.
У 1893 році в Університетському коледжі Лондона було створено перше студентське об’єднання в Англії – UCL Union. Воно було створено нелегально в протест проти нестачі спортивних приміщень і обладнання.
У 1888 році Френсіс Гальтон, засновник лабораторії в UCL вперше задався питанням, чи можуть дві різні людини мати однакові відбитки пальців. Почавши дослідження, він зробив вагомий внесок в справу судової експертизи.
UCL давно змагається з ще одним коледжем University of London – King’s College London (правда UCL вже вийшов зі складу Лондонського університету, а King’s College – немає). Їх суперництво протягом двох століть залишалося досить популярним. Студенти King’s College, спочатку заснованого як релігійний університет, називали студентів UCL, принципово нерелігійного коледжу, «безбожні мерзотники з Гауер Стріт». Суперництво тягло за собою класичні події – викрадення талісманів команд, набивання лева King’s College гнилими яблуками і повернення господарям, перестрілки гнилими фруктами на вулицях Лондона і кілька звернень в госпіталь.
UCL входить до складу майже всіх найбільших університетських мереж в Європі – Russell Group, UNICA, G5, Ліга європейських дослідницьких університетів, Асоціація університетів країн Співдружності і знаменитий Золотий трикутник (Оксфорд – Кембридж – UCL).
Університетський коледж Лондона має самий кращих показник student / teacher ratio в Великобританії (кількість студентів щодо кількості професорів) – 10: 1. Це дозволяє створювати невеликі класи, прогрес в яких значно вище, ніж у великих.
Головний кампус університету розташований в самому центрі Лондона (район Блумсбері). У складі UCL 17 великих бібліотек (загальним обсягом приблизно в 1.5 мільйона томів), 7 музеїв, 21 будівлю студентських резиденцій і 50 спортивних клубів по всьому Лондону.

Відомі випускники

Мохандас Махатма Ганді – індійський політичний діяч, гуманіст, лідер руху за незалежність Індії від Великобританії
Джомо Кеньята – кенійський перший прем’єр міністр і президент, за його діяльність по звільненню Кенії від колонізації Великобританією його часто звуть «батьком кенійської нації».
Олександр Белл – видатний шотландський інженер і винахідник першого в світі телефону.
Джон Стюарт Мілль – один з найвідоміших філософів Великобританії. Прихильник утилітаризму, зробив внесок у заснування лібералізму.
Отто Ханн – німецький хімік, який отримав Нобелівську премію 1944 року за відкриття розщеплення ядра. Часто зветься «батьком ядерної хімії».
Кріс Мартін – фронтмен і клавішник британської групи Coldplay.
Крістофер Ноллан – відомий англійський режисер, номінант 26 премій Оскар, автор таких популярних фільмів як «Престиж», «Пам’ятай», «Безсоння», «Початок», «Інтерстеллар» і ін.

Отзывы учащихся

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!