University of British Columbia Ванкувер, Канада факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Ванкувер, Британська Колумбія, Канада
Тип: суспільний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
Магистр:
5898 USD

Про університет

Університет Британської Колумбії — University of British Columbia — складається з двох кампусів – це Університет Британської Колумбії Оканаган та Університет Британської Колумбії Ванкувер. Основний кампус знаходиться в Ванкувері. 20 відсотків студентів – це іноземці зі 149 країн.

При Університет Британської Колумбії є ферма прощею 24 га. Це зона для досліджень, а також для вирощування органічних продуктів. При університеті працює лабораторії ядерної фізики. В 2014 році вченим університету вдалось порахувати масу галактик Чумацький Шлях та Андромеда.  Тут також встановили, що через зміну клімату риби змінюють свій розмір.

На території університету є Ботанічний сад та Центр досліджень рослин з колекцією в понад 8 тисяч різних видів рослин. Тут ще є надзвичайно красивий японський сад Нитобе, площа якого складає близько 1 гектару. При університеті Британської Колумбії працює Концертна Зала Чань Шунь – відоме визначне місце Ванкувера. Зала, виконана в футуристичному стилі, відома 37-тонним акустичним куполом, який вміє підлаштовуватися під будь-який музичний стиль.

При University of British Columbia діють 210 клубі за інтересами. На гірськолижному курорті Вистлер (Whistler) університет має власну базу.

Кампус університету часто ставав знімальним майданчиком. В Університеті Британської Колумбії знімали фільм «88 хвилин» з Аль Пачино і серіал «Острів Харпера».

Співробітники, викладачі, випускники університету Британської Колумбії отримали 7 Нобелівських премій та 64 олімпійських медалей. Серед випускників – два прем’єр-міністри Канади.

В університетській бібліотеці UBC зберігаються колекції зі 130 листів, документів та нот російського композитора Ігора Стравинського.

Отзывы учащихся

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!