University of Glasgow Глазго, Великобританія факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Глазго, Англія
Тип: державний университет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
от 18600 GBP
Магистр:
от 20000 GBP

Про ВНЗ

Університет Глазго – University of Glasgow – входить в четвірку найстаріших вузів Великобританії. Знаходиться в найбільшому місті Шотландії – Глазго. Університет був заснований у 1451 році єпископом Вільямом Тернбуллом. Університет Глазго – один з найбільш активних дослідницьких центрів у світі. Є учасником міжнародних асоціацій: Universitas 21 і групи «Расселл» поряд з Кембриджським і Оксфордським університетами. Університет Глазго готує фахівців технічного, гуманітарного і природничого профілю. Входить в топ-100 вузів світу за рейтингом QS (в 2016 році зайняв 62-е місце).

Переваги Університету Глазго

Найсильнішим напрямком навчання в Університеті Глазго є науки про життя і медицина (входять в світовий топ-50 рейтингу QS). Найсильнішими факультетами вважаються медичний, ветеринарний та факультет наук про Землю.
Університет Глазго знаменитий своїми дослідницькими програмами. В університеті проводяться одні з найбільш значущих в світі досліджень в галузі ветеринарії, фармакології, медицини, сестринської справи, географії та лінгвістики. Також ведуться перспективні дослідження в області біології, комп’ютерних наук, педагогіки, комунікацій. На сьогоднішній день в Університеті Глазго працює близько двохсот кращих дослідників з усього світу. З діяльністю вузу пов’язані 7 лауреатів Нобелівської премії.

Вимоги для вступу в University of Glasgow
Щоб вступити на програму бакалавра в Університеті Глазго, необхідно сертифікат про проходження річної програми підготовки Foundation Year (для надходження на неї потрібен шкільний атестат із середнім балом не нижче 4). Підготовчий рік можна замінити одним роком навчання в університеті СНД, після закінчення якого необхідно прикласти до атестата виписку оченок. Для вступу до магістратури необхідна нотаріально завірена копія диплома англійською мовою із середнім балом не нижче 4.
Всім іноземним абітурієнтам також необхідно пройти іспит з англійської мови IELTS. Для вступу до магістратури середній бал за іспит повинен бути не нижче 6.5 (для навчання за медичними або мистецтвознавчих напрямками – не нижче 7); для вступу на програму підготовки – не нижче 5.5.

Дедлайн подачі документів для іноземних студентів припадає на січень. Можлива подача неповного комплекту документів (наприклад, якщо на момент подачі документів у абітурієнта ще немає диплома), проте в разі успіху зарахування буде умовним. Процес зарахування завершиться після надання повного пакету документів.
Навчання в Університеті Глазго для іноземців платна: вартість навчального року відрізняється для різних факультетів, мінімальна сума – від 14,900 фунтів стерлінгів. Оплата здійснюється безготівковим розрахунком. Щомісячні витрати на проживання складуть приблизно 800 фунтів. Вартість підготовчої програми для вступу на бакалаврат також відрізняється в залежності від напрямку: мінімальна сума – від 6950 фунтів. на рік.
В Університеті Глазго у абітурієнтів є можливість отримати стипендію. Найдоступніша для іноземців програма – University Trust International Leadership Scholarship. Її можуть отримати п’ятдесят іноземних студентів з високими показниками успішності (кращий середній бал диплома / атестата і кращий бал за іспит IELTS). Стипендія дає студенту «знижку» до 10000 фунт. стерлінгів. Заявку на її отримання слід подавати до 30 квітня.
На сьогоднішній день Університет Глазго включає в себе кілька корпусів. Головний корпус знаходиться в Гілморхілле, в західно-північному районі Глазго, в парі кроків від парку Келвінгров. У центрі Глазго розташовується стоматологічний факультет, на околиці районі Брездень – факультет ветеринарної медицини, спортивні майданчики, басейн і обсерваторія, в Лох-Ломонд – дослідне відділення, в Дамфріс – ще один університетський корпус. Бібліотека Університету Глазго є однією з найвідоміших європейських бібліотек: вона налічує більше 2,5 мільйонів екземплярів (в тому числі рідкісні і старовинні видання).

Відомі випускники
Адам Сміт – відомий економіст і філософ, є одним із засновників сучасної економічної теорії;
Джозеф Блек – шотландський фізик і хімік, вперше виявив, що повітря – це не єдина субстанція, як думали раніше, відкривши тим самим існування вуглекислого газу;
Олександр Флемінг – британський бактеріолог, створив перший в світі антибіотик – пеніцилін. Відкриття пеніциліну стало величезним переворотом в медицині і дозволило створити лікування для величезної кількості хвороб, які були невиліковні раніше;
Джоселін Белл Бернелл – шотландський астрофізик, першовідкривач пульсарів (нейтронних зірок, що утворюються в результаті спалахів наднових);
Нікола Стерджен – лідер Шотландської національної партії, нині чинний прем’єр-міністр Шотландії.

Отзывы учащихся

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!