University of Melbourne Парквілл, Австралія факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Мельбурн, Вікторія, Австралія
Тип: державний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
27995 USD
Магистр:
27995 USD

Про ВНЗ

University of Melbourne — Мельбурнський Університет – один з найстаріших університетів Австралії, 25 відсотків студентів якого – це студенти зі 150 країн світу.

Сильні сторони Мельбурнського Університету – медицина, біотехнології, інженерія, мистецтво. На території університету розташований Австралійський інститут математичних наук. В 2014 році дослідники University of Melbourne знайшли у звичайному молоці корови антитіла , що здатні протистояти ВІЛ. В університеті було встановлено, що ротавірусна інфекція може спричинити діабет 1-го типу. Це дослідження допоможе в профілактиці та терапії діабету.

В Мельбурнському Університет функціонують десятки лабораторій, де студенти можуть проводить свої дослідження. В лабораторії робототехніки проводяться фундаментальні дослідження в галузі біомедицини, біомеханіки. Тут проводяться розробки нових матеріалів для протезів. В одній з лабораторій знаходиться найпотужніший рентгенівський апарат Австралії. Супер-рентген також був розроблений саме тут.

На території Мельбурнського Університету знаходиться Музей мистецтв Яна Поттера, а також зали, де експонуються 33 колекції, які відображають історію багатьох академічних дисциплін, що викладаються в університеті. Це музейна колекція музичних артефактів, Музей медичної історії Австралії, Музей анатомії та патології, який містить більше 8000 зразків.

Перші будівлі центрального кампусу Мельбурнського  Університету – це визначні місця міста, які приваблюють туристів. Тут проводяться зйомки фільмів та телепередач (наприклад, тут були відзняті епізоди фільму “Знамення” (Knowing) з Ніколасом Кейджем у головній ролі.

Факультети

В університеті 11 факультетів та учбових підрозділів:

 • факультет архітектури, будівництва та планування (Faculty of Architecture, Building and Planning)
 • гуманітарний факультет (Faculty of Arts)
 • факультет бізнесу та економіки (Faculty of Business and Economics)
 • Мельбурнська школа освіти (Melbourne Graduate School of Education)
 • Мельбурнська школа інженерної справи (Melbourne School of Engineering)
 • Мельбурнська школа землі за навколишнього середовища (Melbourne School of Land and Environment)
 • Мельбурнська юридична школа (Melbourne Law School)
 • факультет медицини, стоматології та наук про здоров’я (Faculty of Medicine, Dentistry and Health Sciences)
 • факультет природничих наук (Faculty of Science)
 • факультет ветеринарних наук (Faculty of Veterinary Science)
 • факультет Вікторіанського коледжу мистецтв та Мельбурнської консерваторії (Faculty of Victorian College of the Arts and Melbourne Conservatorium of Music)

Цікаві факти про Мельбурнський університет

 • В Університеті навчалась і зірка фільму “Великий Гетсбі” Елізабет Дебікі, яка отримала стипендію імені Пратта за високі досягнення у навчанні.
 • В Мельбурнському Університеті навчався співак та музикант Ваутер Де Баккер, більш відомий під псевдонімом Готьє.
 • Дослідники з University of Melbourne встановили, что коали обіймають дерева через спеку:  вони використовують стовбури дерев як джерело прохолоди.
 • У стінах Мельбурнського Університету вчені розробили комп’ютерну модель зіткнення континентів.
Отзывы учащихся

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!