University of New South Wales Сідней, Австралія факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія
Тип: державний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
29462 USD
Магистр:
29124 USD

Про ВНЗ

Один з лідерів вищої освіти в Австралії – Університет Нового Південного Уельсу – University of New South Wales — має в своєму складі мережу кампусів, 69 дослідницьких центрів, шість інститутів та чотири лікарні.

University of New South Wales знаменитий своїми розробками в галузях охорони здоров’я, інженерії та біотехнологій. Вчені з Університету Нового Південного Уельсу створили новий метод лікування ВІЛ – вони пропонують пересадку стовбурових клітин кісткового мозку. В 2014 році дослідники університету виявили зв’язок між нездоровою їжею та пам’яттю людини: вони довели, що фаст-фуд негативно впливає на здатність запам’ятовувати.

Цікаві факти

На території університету знаходиться унікальний центр з вивчення раку у дорослих та дітей (UNSW Lowy Cancer Research Centre). Цей центр впроваджує нові методи лікування раку. Це найбільший центр такого зразку в країні, в ньому проводиться близько 400 досліджень. Кожного року центр отримує мільйонні гранти від державних установ та приватних осіб на розробку нових методів лікування та ліків від раку.

Студенти UNSW  залучені до активної наукової діяльності. У стінах університету створюється експериментальний супутник BLUEsat. Це перший супутник, який створюється в Австралії силами студентів.  Успішні випробування прототипу відбулися в 2013 році. Тут також проводиться робота над проектом MAVSTAR – студентами створюються мікро-літальні апарати для пошуку та слідкування.

Студенти University of New South Wales створили “сонцемобіль” – спорткар на сонячній енергії. Цей автомобіль названий Sunswift eVe, і йому вдалось побити 26-річний рекорд для електромобілів: автівка проїжджає без підзарядки більше 500 км. Студенти планують адаптувати Sunswift eVe до доріг загального користування. Очікується, що в 2015 році “сонцемобіль” буде доступний для бажаючих його придбати.

Отзывы учащихся

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!