University of Oxford Оксфорд, Великобританія факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Оксфорд, Англія
Тип: державний університет
Язык обучения: англійська
Подготовительные курсы:
від 6000 GBP
Бакалавр:
от 20500 GBP
Магистр:
від 20676 GBP

Про ВНЗ

Заснований в кінці XI століття, університет Оксфорда є найдавнішим вищим навчальним закладом не тільки Великобританії, але і всієї Європи. У наші дні більше чверті студентів Оксфорда іноземці.

Університет Оксфорда стабільно займає лідируючі позиції в рейтингу кращих університетів світу, іноді поступаючись, а іноді обганяючи своїх найближчих конкурентів – Кембридж і Гарвард. Щорічно мільйони туристів з’їжджаються, щоб подивитися традиційний оксфордський травневе свято (May Day), побачити Крайст Черч коледж, де знімався «Гаррі Поттер» і була написана «Аліса в країні чудес» і насолодитися середньовічною атмосферою унікального стародавнього університету.

Серед викладачів і випускників Оксфорда – 40 нобелівських лауреатів, 25 британських прем’єр-міністрів, 6 королів, 12 святих, близько 50 олімпійських медалістів, близько 20 керівників 100 найбільших бізнесів світу (FTSE 100), тисячі провідних політиків, вчених, людей літератури і мистецтва. Тут проходили навчання і викладали такі знамениті фігури як Маргарит Тетчер, Льюїс Керролл, Джон Толкін, Клайв Степл Льюїс, Тоні Блер, Фелікс Юсупов і багато інших. Оксфордський університет залишив слід і в історії російської науки і літератури. Почесні ступеня університету отримали такі російські літератори, як В. Жуковський, І. Тургенєв, К. Чуковський, А. Ахматова та І. Бродський.

Оксфорд схожий на маленьке федеративну державу: крім основного університету тут знаходяться 38 коледжів (Oxford Colleges) і 6 гуртожитків (Permanent Private Hall), які користуються самоврядуванням і фінансовою незалежністю. При цьому коледжі Оксфорда – це унікальні мультидисциплінарні академічні спільноти: в них немає поділу на спеціалізації, тому студент може вчитися на будь-якому факультеті. Територія університету справді величезна: кожен коледж має власний обіднім залом, баром, бібліотекою, кімнатою відпочинку і гуртожитками. Більшість розташовані в центрі міста або недалеко від нього, тому вузівські корпусу є сусідами з церквами, магазинами, кафе, пабами і ресторанами. Крім розважальних закладів на території університету розташовуються театри, музеї і бібліотеки. Більш того, Оксфордський університет має власне видавництво, де друкується відомий у всьому світі Оксфордський словник. Також тут є дендрарій і найстаріший в Англії ботанічний сад. Навчальні класи і столові деяких коледжів можна побачити в серії фільмів про юного чарівника Гаррі Поттера. У фільмі найчастіше миготів обідній зал Christ Church College. Оксфордський університет щорічно набирає близько 3200 студентів, тому вуз не може надати місця в гуртожитках всім бажаючим – щороку їх отримують тільки 72% першокурсників.

Факультети

Оксфордський університет пропонує навчання практично за всіма можливими напрямами і спеціальностями для бакалаврату та магістратури: від теології і сходознавства до генетики і IT. Всі факультети об’єднані в чотири великі напрямки: гуманітарні науки, соціальні науки, математика, фізика і науки про життя, а також медицина. По жодному науковому напрямку Оксфорд зазвичай не опускається нижче десятої строчки міжнародних рейтингів.

Напрямок Конкурс, людина / місце
Економіка 15.3
Інформатика 14.2
Медицина 10.7
Біомедичні науки 9.8
Історія і політологія 8.2
Філософія,
політика 8.2
право 7.7
Математика 8.4
фізика 6.7

Документы для поступления

Документи для вступу

ДокументиБакалавріатМагістратура
Диплом про попередню освіту   A-Levels / IB Диплом бакалавра
ТранскриптиОцінки диплому
Від заявника
 • Ессе
 • Мотиваційний лист
 • Письмова робота
 • Резюме
 • Заява про мету навчання
 • План дослідження
 • Письмова робота
 • Портфоліо
РекомендаціїОдна від профільного вчителяТри від викладачів ВНЗ
Онлайн-заявкана сайті UCASна сайті університету
Вступні іспити
 • BMAT;
 • LNAT;
 • TSA;
 • Інші в залежності від напрямку
Залежать від обраного напрямку

Всі документи мають бути англійською мовою. Документи, видані іншими мовами, мають бути перекладені та засвідчені нотаріально. Після успішного проходження першого ступеню відбору, на абітурієнта чекає інтерв’ю з професором, який буде оцінювати не стільки знання (всі абітурієнти, які дійшли до цього етапу, мають розвинену ерудицію), а саме академічний потенціал. Абітурієнту не обов’язково відразу обирати коледж, можна подати відкриту заявку, за результатами розгляду якої університет пропонує йому список варіантів для вступу.

Переваги навчання в вузі

 • Мультидисциплінарний підхід. Кожен коледж – це маленьке академічне співтовариство, яке об’єднує студентів та науковців з різних областей досліджень. Такий підхід створює унікальну атмосферу наукової креативності, коли вчені з далеких одна від одної галузей знань можуть об’єднатися і створити щось нове.
 • Навчання один на один. В Оксфорді діє унікальна система тьюторства, що дозволяє студенту регулярно відвідувати свого керівника, щільно працювати з ним і постійно отримувати зворотний зв’язок з приводу досягнень у навчанні та науці.
 • Передове наукове співтовариство. Завдяки наміру Оксфордського університету збирати кращих з кращих, під його дахом вчаться одні з найталановитіших студентів на планеті. Більш того, викладачі – справжні фахівці в своїх областях. Навчання в Оксфорді – унікальна можливість відчути себе частиною світової наукової еліти.
 • Життя в країні з багатою історією. Паралельно з навчанням в Оксфордському університеті можна вивчити англійську історію і у вільний час подорожувати по Великобританії.
 • Інтернаціональний склад. В Оксфорді НЕ відчуєш себе чужим, адже сюди приїжджають студенти і викладачі з усього світу. До закінчення навчання можна завести багато друзів з різних країн

Цікаві факти про Оксфордський університет

 • Перший іноземний студент був зарахований в Оксфорд в 1190 році, їм був якийсь Емо з Фрісландії.
 • Знаменитий твір «Аліса в країні чудес» було написано Льюїсом Кероллом в стінах Оксфордського університету.
 • Джон Толкієн, який написав трилогію «Володар кілець», при описі замків надихався видом виконаного в готичному стилі кампуса Оксфордського університету.
 • Кембриджський університет був заснований вихідцями з Оксфорда, які покинули університет в результаті скандалу – один з учнів був замішаний у вбивстві (а, може, і зробив його – встановити це сьогодні вже неможливо).
 • Відомі на весь світ «британські вчені» – це, здебільшого, саме дослідники Кембріджського і Оксфордського університетів, так як саме на них припадає величезна частина сучасних фундаментальних досліджень і відкриттів і Нобелівських премій. Їх ще об’єднують під однією назвою «Оксбридж».
 • Змагання з веслування між Оксфордом і Кембриджем (Oxbridge Boat Race) – подія національного масштабу: щороку в останню суботу березня або першу суботу квітня британці стежать за трансляцією змагань або дивляться їх вживу.
Отзывы учащихся

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

1,5 часа индивидуального занятия с носителем английского языка пролетают незаметно. Всё чётко, ясно и системно. А знаете, я уже и не помню, когда делала домашку с такой радостью)) Теперь вообще не боюсь этого теста, страх исчез. Спасибо огромное! Вы самые лучшие курсы по IELTS!

Олександра Харченко - підготовка до IELTS, ATLAS Academy

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!