University of South Carolina факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Колумбія, Південна Кароліна, США
Тип: приватний університет
Язык обучения: англійська

Про ВНЗ

University of South Carolina був заснований в 1801 році і є одним з найстаріших вузів штату. Університет розташовується в місті Колумбія – столиці штату Південна Кароліна – і веде активну дослідницьку діяльність.

Університет Південної Кароліни в Колумбії регулярно займає високі сходинки в рейтингу кращих вузів США. Університет Південної Кароліни в Колумбії традиційно входить в топ 5% кращих вузів світу. За оцінками фахівців, кращими напрямками можна вважати: «Мистецтво і Гуманітарні науки», «Науки про життя і медицина», «Економіка і бізнес».

Університетське містечко University of South Carolina досить великий. Він являє собою парковий комплекс з красивою архітектурою, яка занесена до Національного реєстру історичних місць.
На території студентського містечка знаходиться 24 студентські гуртожитки, бібліотека, навчальні корпуси та спортивні майданчики. За територією кампусу розташовані численні кафе, ресторани, бутики, клуби, театри, кінотеатри і багато іншого.

Студенти University of South Carolina проживають в резиденціях: в одномісних або двомісних кімнатах, які обладнані всіма необхідними меблями і доступом до інтернету. Всі резиденції відносяться до певних спільнот за інтересами, тому, відповідно, ви можете проживати зі студентами, з якими поділяєте інтереси.

Програми

 • бакалаврат – 4 роки;
 • магістратура – 1-2 року;
 • докторантура;
 • програми підвищення кваліфікації.

Спеціалізації

 • гуманітарні науки;
 • математичні науки;
 • Мистецтво і дизайн;
 • природні науки;
 • соціальні науки;
 • бізнес;
 • педагогіка;
 • інженерія;
 • комп’ютерні науки;
 • готельно-ресторанний бізнес;
 • зв’язки з громадськістю;
 • сестринське діло;
 • фармацевтика;
 • науки про здоров’я.

Вступ і вартість навчання в University of South Carolina

Вимоги до вступу: IELTS 5-6.5, TOEFL 60-77.

Крім результатів іспитів для вступу до навчального закладу необхідно надати інформацію про попередню успішності. На етапі вступу більше половини (60%) абітурієнтів отримують позитивне рішення про зарахування. Навчальний рік в USC ділиться на дві академічні семестру. Навчання за програмами бакалаврату в USC не можна назвати дешевим задоволенням, так як вартість становить 20000 USD за рік. Навчаючись на магістратурі в USC досить складно заощадити, так як вартість навчання складає 20000 USD в рік. Незважаючи на це, студенти університету можуть претендувати на фінансову допомогу з боку навчального закладу. Отримувати знання в даному університеті можна не тільки очно, але і дистанційно за допомогою онлайн навчання. На офіційному сайті (http://www.sc.edu) університету ви можете отримати більш точну інформацію про вартість навчання в залежності від факультету.

Університет Південної Кароліни в Колумбії вважається великим вузом, так як в ньому здобуває освіту понад 29000 учнів. На вступ до навчального закладу можуть претендувати як місцеві громадяни, так і іноземці. В USC навчається близько 3% іноземців. Академічний склад навчального закладу включає більше 1900 викладачів. При цьому частина викладачів є зарубіжними фахівцями. Під час навчання у студентів університету є можливість брати участь в програмах студентського обміну.

Отзывы учащихся

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Хочу подякувати за вибір школи. Я навчалася у Stafford House Calgary. Це був неймовірний час для мене. Я мала можливість познайомитися і спілкуватися з студентами з усього світу, дружня атмосфера, найкращі викладачі. В школі усі студенти спілкуються виключно англійською мовою, це дуже допомагає в практикуванні мови та допомагає розвивати комунікаційні здібності. Дівчата були постійно на зв‘язку зі мною, а також домовилися про навчання на дуже вигідних умовах. Якщо у вас є сумніви, то відкиньте їх і прямуйте до своєї цілі, це буде незабутн...

Анастасія Войталюк - мовна школа Stafford House, Канада

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!