University of Sydney Сідней, Австралія факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія
Тип: державний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
29632 USD
Магистр:
30337 USD
Подготовительные курсы:
21165 USD

Про ВНЗ

Сіднейський університет є найстарішим та найпрестижнішим у Австралії та підпорядковується Міністерству Освіти, завдяки інноваційному та технічно-прикладному характеру навчання. Специфікою програм навчання ВНЗ є розвиток критичного складу мислення у студентів, навичок паблік-спікінг та стимуляція особистісно-орієнтованого розвитку. Зважаючи на те, що система освіти в Австралії побудована за аналогією з британською, диплом випускника Сіднейського університету високо цінується.

До складу університету входять 150 дослідницьких центрів. Тут знаходиться величезна лабораторія з нанодосліджень – Nanostructural Analysis Network Organization. ВНЗ отримує величезні гранти на дослідження, результати яких важливі не тільки в межах Австралії. При Сіднейському університеті заснований Центр вивчення англійської мови (СЕТ), що надає студентам доступ до ресурсів та матеріальної бази Центру. При високих стандартах викладання студенти  гарантовано набувають навиків володіння англійською мовою за програмами професійного розвитку, приймаючи участь в міжнародних конференціях з обраної спеціалізації. Також є можливість участі в програмах мовного обміну.

Якість освіти, успішність після закінчення навчання та багаті людські та технічні ресурси сприяють зростанню рейтинга Університету. На території кампусу розташовані також лабораторії, музеї, галереї мистецтв, майстерні та наукові станції. 

Враховуючи динамічний досвід системи освіти в Австралії, абітурієнти мають право обирати як факультет, так і час, і тривалість навчання. В деяких сферах можно отримати “подвійний ступінь”, наприклад, у сфері ІТ, менеджменту та права, а за програмою Industry Placement Program  студенти можуть після закінчення навчання отримати роботу в межах своєї спеціальності у провідних компаніях. Студентам надається можливість роботи на різних фермах, в клініках, лікарнях та наукових лабораторіях в межах навчання, а також доступ до навчальних спільнот і міжнародних акредитацій.

Концепція вивчення будь-якої проблеми з точки зору своєї дисципліни  лежить в основі програми навчання ВНЗ. Програма навчання складається з комплексу лекцій, семінарів та практичних робіт. Заняття проводяться у вигляді семінарів, для яких студенти заздалегідь готують матеріали за заданою темою і обговорюють їх на заняттях в групі або безпосередньо з викладачем. На кожному занятті використовуються презентаційні матеріали, а висновок формується на основі засвоєння матеріалу студентами. Етап  навчання вважається завершеним після написання та захисту усіх необхідних есе та курсових робіт, презентацій та іспитів. Кожен факультет встановлює свої правила по складанню мінімума. Програма Сіднейського університету має 4-бальну систему оцінювання студентів з підсумковими результатами заліку (Pass) або кредитного балу(Credit).

Лекційна програма навчання силами запрошеного лекторського складу пропонує додаткові знання за обраними спеціальностями.

Облаштування Сіднейського університету

Сіднейський Університет розташований на території з великою кількістю навчальних кампусів. Основні кампуси в Кампердаун/Дарлінгтон відомі будівлями з древнього піщанику, гротескними фігурами та критими аркадами. На території кампусу розташовані аудиторії, навчальні класи та студії сучасного дизайну, лабораторії, оснащені найновішим обладнанням, клінічні заклади, що підтримують розвиток професійної спеціальності і експериментальні ферми, а також наукові станції для проведення місцевих досліджень. Кампус є базою величезного медичного факультету з великою кількістю підзвітних клінічних лікарень в усій країні.

Корпуси для студентів оснащені місцями громадського харчування, кімнатами для відпочинку, барами та функціональними центрами.  Кампус має добре організовану транспортну розв’язку, а площа в залізничному парку використовується для організації іспитів.

Союз Сіднейського Університету – це одна із найбільших спільнот в Австралії, яка пропонує великий вибір діяльностей, програм та послуг для розвитку студентів. Студентське життя в Австралії просто вирує: різноманітні клуби, театральні сцени, спортивні комплекси, бари – усе це у правильному співвідношенні збагачує культурне життя студента. Студенти мають можливість проживати в кампусі недалеко від центру Сіднея та в передмісті. Університетське життя – це більше, ніж просто навчання. Це всебічний розвиток особистості, всередині та за межами класів.

Участь в клубах та спільнотах Університету зближує студентів за інтересами, збагачує їх новими знаннями, знайомствами та спільними досягненнями. Учасники дискусій з Сіднейського університету вважаються найкомпетентнішими, в той час як  студентська спілка пропонує вирішення багатьох проблем студентів.

Основний кампус забезпечує один великий простір під найбільшу в Австралії бібліотеку, до складу якої входять 8 окремих будівель, які розташовані в різних кампусах. Для прикладу, в Бібліотеці рідкісних книг зберігається одна з двох збережених копій Нового Заповіту Варнави і перше видання Математичних початків натуральної філософії Ісаака Ньютона, окрім величезної кількості рідкісних цінних книжок та манускриптів, робіт Галілео, Коперника і австралійських переказів.

В музеї Ніколсона зберігаються колекції антикваріату та артефактів з Єгипту, Греції, Риму, Кіпру і Месопотамії. Також є музей Маклей, відомий рідкісними екземплярами комах, етнографічними артефактами та науковими  приладами.

Вища спортивна організація Сіднейського університету Sydney University Sport складається із 42 спортивних та оздоровчих клубів. Організацію очолюють представники студентів. Студентам пропонують такі види спорту як сквош, аеробіка, теніс, баскетбол та багато інших. Можливість займатися спортом необмежена: починаючи від любителів фітнесу до професійних спортсменів, готових брати участь в Олімпійських іграх. Тут можна вступати в спільноти та асоціації, створені на основі спільних релігійних інтересів та земляцтва. Є п’ять коледжів с релігійним ухилом і, отже, до прийому в університет допускаються студенти різного віросповідання. Intercol об’єднує 6 коледжів, створених за зразком британської системи коледжів. Потрапити до них дуже складно. Студенти цих коледжів беруть участь в змаганнях за Кубок Rawson (чоловіки), Кубок Rosebowl cup (жінки) та  Palladian Cup (драма, дебати та музика для обох статей).

Факультети

До складу Сіднейського Університету входять 16 факультетів та шкіл. Найбільшими факультетами за кількістю своїх студентів є наступні (в порядку зменшення): факультет гуманітарних та соціальних наук, школа підприємництва, факультет природничих наук, факультет інженерних та інформаційних технологій, школа медичних наук. Разом вони охоплюють 64,4% від усіх студентів, які навчаються на всіх факультетах Сіднейського університету і кожен окремо зараховує від 4500 студентів на рік.

Після навчання на 16 факультетах та в академічних коледжах студентам присвоюється ступінь бакалавра, магістра та доктора наук.

Школи Сіднейського університету:

 • Faculty of Agriculture and Environment — Сільське господарство та навколишнє середовище

Відділ рослинництва та товарознавства харчових продуктів проводить прикладні дослідження в галузі виробництва продуктів харчування в зонах з великою кількістю опадів, адаптації культур, комплексної боротьби зі шкідниками, керування водними ресурсами та багато іншого.

Департамент природокористування зосереджений на взаємодії системи грунт-рослина-атмосфера, якості харчування та екосистеми.

 • Faculty of Architecture, Design and Planning — Архітектура, дизайн та планування.

Тут студенти вивчають нюанси професійного будування,  розвивають свій творчий та раціональний потенціал. Студенти вчаться поєднувати теорію будівництва і практику планування з урахуванням показників ефективності та фінансового аналізу. Програма збереження спадщини допомагає розвивати навички збереження традиційних будівель.

 • Faculty of Arts and Social Sciences – Гуманітарні та соціальні науки

Факультет пропонує 23 окремих та комбінованих категорії ступенів та більше 45 спеціальностей і 34 курсових програм для аспірантів. Програма обміну дозволяє студентам з усього світу навчатися один семестр або рік в Сіднейському університеті.  Вимоги до знання англійської мови тут високі, а стипендія в розмірі 1000 доларів США допоможе міжнародним студентам триматися на плаву і отримувати якісні знання в галузях демографії, освіти, економіки, археології, філософії та політики.

 • University of Sydney Business School — Бізнес-школа

Бізнес-школа є членом Європейської спільноти шкіл фахівців з адміністративного управління. Пріоритет надається інтелектуальному та особистісному розвитку, орієнтації на міжнародній арені та здатності співпрацювати  з державними органами, галузями промисловості, спільнотами. Все це формує додаткові можливості створення ділових відносин з потенційними роботодавцями. Тут надаються безкоштовні серії семінарів, відкриті для усіх студентів. Сесії PASS  готують самі студенти. Відвідування добровільне.

 • Faculty of Dentistry – Стоматологія

Факультет пропонує унікальні програми зі складовою дослідницьких задач. Національне Агентство з дотримання правил медичної практики лікарями та спеціалістами (AHPRA (Australian Health Practitioner Regulation Agency – AHPRA) – оголосило вимоги зі знання англійської мови для усіх студентів спеціальності охорони здоров’я, на рівні IELTS щонайменше 7. Факультет залишає за собою право змінювати умови вступу та критерії прийому на свій розсуд , тому завжди необхідно ретельно вивчати всю оновлену інформацію.

 • Faculty of Education and Social Work — Освіта та соціальна робота

На факультеті є Відділ Міжнародних відносин. Це перша інстанція для міжнародних студентів, яким треба консультації. Велика, унікальна програма, спілкування з людьми, поїздки до спеціалізованих закладів – все це урізноманітнить життя студента. Програма обміну досвідом дозволяє студентам побувати в США, Великобританії, Новій Зеландії та Швеції. На факультеті функціонує програма наставництва для першокурсників силами старших студентів. 

 • Faculty of Engineering and Information Technologies —  Інженерні та інформаційні технології

Акцент робиться на максимальному використанні потенціалу студентів в технічних умовах, пов’язаних із розумінням соціальних умов, де використовується техніка. Лідерські якості заохочуються. В перший рік навчання студенти зазвичай визначаються з вибором основної спеціальності. 

Умови прийому відрізняються в залежності від того, міжнародний це студент чи місцевий житель.

 • Faculty of Health Sciences — Медичні науки

Це світовий лідер в сфері  охорони здоров’я, прикладних досліджень та освіти. Програми навчання насичені науково-дослідницькими роботами при значній підтримці держави. Міжнародним студентам надаються різноманітні стипендії та гранти. Тут формується безпечне та ексклюзивне середовище навчання з наявними матеріалами та новітнім обладнанням. Belong@FHS — це програма наставництва для першокурсників, які отримують сприяння в усіх питаннях навчання від старших студентів. В кампусі є своя парковка.   

 • Sydney Law School — Право (Сіднейський Юридичний факультет)

Факультет оснащений усіма атрибутами для досягнення успіху в сфері юриспруденції, підприємництва, державної служби, в наукових колах, так як вважається одним із кращих факультетів. Навчання також включає дослідження. Якість навчання  підкріплюється відмінною юридичною бібліотекою, учбовим центром, програмою наставництва студентів. Факультет отримує багато грантів, нагород і призів за досягнення.

 • Sydney Medical School — Медицина (Сіднейський медичний факультет)

Це дуже популярний факультет в Австралії. Студенти навчаються теоретично і практично, беруть участь в дослідженнях таких захворювань як ожиріння, рак, нейросклероз, душевні розлади, здоров’я матері та дитини. На факультеті є Музей патології та анатомії.

 • Sydney Nursing School — Сестринська справа і акушерство (Сіднейський коледж з підготовки медсестер)

Програма підтримує часто  мінливі запити в питаннях медсестринської справи і акушерства, постійно забезпечуючи новими матеріалами. Студентів готують до клінічної практики через участь в дослідженнях. Після закінчення навчання студенти мають право викладати за спеціальністю. Це культура конструктивного та критичного навчання. Програми активно спонсуються. 

 • Faculty of Pharmacy – Фармацевтика

Факультет фармакології є одним з ведучих центрів освіти завдяки інноваційним, клінічним та досвідченим видам діяльності. Високо цінується в усьому світі. 

Програма підготовки стажистів – наступний крок для аспірантів в отриманні диплому спеціалізованого фармацевта в Австралії. Стажисти проходять навчання  на виробничих майданчиках , куди входить робота на підприємствах і підготовка проектів для портфоліо студента. Для отримання кваліфікації необхідно мати 1824 години навчання на робочому місці.

 • Faculty of Science — Природничі науки

Проведення досліджень і формування групи молодих вчених нового покоління. Неймовірні успіхи в галузі молекулярної біонауки, гео-наук та хімії підкріплюються знаннями математики, психології та статистики. Під час першого року навчання студенту надається можливість визначитися та обрати вузьку спеціальність.  Студентам пропонується серія лекцій Sydney Science Forum (SSF). Членство безкоштовне.

 • Sydney College of the Arts — Сіднейський коледж мистецтв

Це школа сучасного мистецтва, яка раніше була розташована на невеликій площі і збирала там міжнародних артистів, художників та акторів. Зараз територія коледжу охоплює студії, галереї, музеї, майстерні для створення образотворчого мистецтва. Тут проходять Portfolio Development Days, коли можна продемонструвати свої роботи викладацькому складу і отримати критичні відгуки щодо них.

 • Sydney Conservatorium of Music – Сіднейська музична консерваторія

Для вступу факультативною умовою є надання аудіо-запису своєї музики. Абітурієнтам краще буде мати такий запис із собою при вступі. Для постановок важливі такі якості  як креативність та інтелектуальна цілісність. Навіть в умовах консерваторії студенти займаються дослідженнями в межах програми докторантур або магістратури.

 • Faculty of Veterinary Science —  Ветеринарна справа

В межах цього факультету проводяться різні дослідження на рівні магістратури та курсових програм. Факультет пишається курсовими роботами випускників магістратури із застосуванням отриманих знань безпосередньо на фермах. Навчання проводиться завдяки взаємодії  та підтримці. Студенти управління службою ветеринарної охорони здоров’я (VPHMgt) отримують навички управління та лідерства і зобов’язані особисто проживати та працювати в 3-х гуртожитках в Сіднеї, в той час як студенти служби ветериної охорони здоров’я (VPH) отримують більш технічну основу і від них не вимагають проживання в гуртожитках Сіднею.

Отзывы учащихся

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!