University of Toronto Торонто, Онтаріо, Канада факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Торонто, Онтаріо, Канада
Тип: суспільний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
33980 USD
Магистр:
33980 USD

Про ВНЗ

Публічний дослідницький університет — University of Toronto — складається з 12 різнопрофільних колледжів. 10 відсотків студентів – це іноземці.

Торонтський університет всесвітньо відомий своїми відкриттями та розробками. Сфера наукових інтересів університету – медицина, біохімія, генетика, інженерія.

  • Тут створили інсулін.
  • В Торонтському університеті відкрили стовбурову клітину.
  • Тут винайшли перший електронний мікроскоп.

В Торонтському університеті створюються космічні супутники: влітку 2014 року на орбіту був виведений AISSAT-2 — надмалий апарат вагою близько 7 кг. Він був створений для Норвезького космічного центру в лабораторії SFL Торонтського університету (SFL/UTIAS).

Чому варто обрати саме Торонтський університет?

  • Мережа бібліотек Торонтського Університету – найбільша в Північній Америці. На території університету знаходиться чотирнадцятиповерхова бібліотека Робартс. Будівля у стилі бруталізму має неофіційну назву «Форт книжок».
  • В University of Toronto працюють більше ніж 400 клубів за інтересами.
  • Корпуси Торонтського Університету – пам’ятки архітектури, сюди приходять туристи, тут часто знімають фільми («Неймовірний Халк», «Людина року», серіал «Ганнібал»).

Безкоштовне навчання

Однією з прекрасних рис вищої освіти в Канаді є щедра програма державної підтримки вищої освіти, яка безумовно не обходить стороною й Університет Торонто. Для студентів всіх рівнів навчання тут існує цілий ряд стипендій та грантів, але найпривабливіші варіанти доступні магістрам та студентам докторських програм: навіть за наявності коштів у студента кожному з них гарантується повна стипендія, яка складається наполовину із зарплатні за асистування при дослідженнях, наполовину є чистою фінансовою допомогою від факультету або держави.  Тому варто серйозно підготуватися до конкурсу на вступ і сміливо подавати документи, навіть якщо сама ідея поїхати до Канади ніяк не вписується в фінансові можливості – Торонтський університет обіцяє матеріально підтримати всіх прийнятих студентів.

Отзывы учащихся

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Ми хочемо висловити щиру подяку міжнародній компанії ATLAS за надану можливість відвідати курс з англійської мови в одному з найкращих коледжів Лондону David Game College. Це була незабутня, надзвичайно насичена, інформативна поїздка, яка надала нам змогу збагатити свій досвід та набути нових знань, розширити світогляд та стати справжніми культурними дипломатами України, несучи позитивний меседж іншим слухачам з багатьох країн. Щодо побуту, то варто наголосити про надзвичайно зручне розташування коледжу та гуртожитку (центр Лондону) ̵...

Куделько З.Б., Богатирець В.В. та студенти ЧНУ - David Game College, Лондон, Великобританія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Обучение супер! Общежитие тоже супер!
Не просто всё нравится, а я в самом настоящем восторге! Спасибо вам большое за всё! Если бы не вы, я бы не была сейчас столь счастливой!

Надія Радченко - BPP University, Лондон, Великобританія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!