University of Waterloo Ватерлоо, Онтаріо, Канада факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Ватерлоо, Онтарiо, Канада
Тип: суспільний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
Магистр:
17600 USD

Про університет

Університет Ватерлоо або University of Waterloo (UW) – державний вищий навчальний заклад в Канаді. UW почав свою роботу в 1957 році. University of Waterloo  має кампус міського типу в Ватерлоо.

Рейтинг університету. University of Waterloo знаходиться в десятці кращих університетів Канади. Університет Ватерлоо традиційно входить в топ 5% кращих ВНЗ світу. За оцінками спеціалістів, кращими напрямками можна вважати: «Мистецтво та Гуманітарні науки», «Інженерна справа і технології», «Науки про життя та медицина», «Природничі науки», «Соціальні науки та менеджмент», «Математика», «Хімія», «Інформатика», «Економіка та бізнес». Університет присутній в топ 200 за якістю викладання. Згідно з оцінкою міжнародних рейтингів, університет має відмінну репутацію серед роботодавців усього світу.

Вступ та вартість навчання. Навчальний рік в учбовому закладі традиційно складається з двох семестрів. Вартість навчання в університеті складає близько 17 600 USD на рік. Бажаючим отримати освіту за програмами магістратури в цьому ВНЗ варто розраховувати на витрати в розмірі 17 600 USD за рік навчання. Для отримання детальної інформації о вартості навчання в UW треба відвідати сайт навчального закладу — http://uwaterloo.ca.

Склад університету. Університет Ватерлоо вважається великим вузом, так як в ньому отримують освіту більше 33 000 студентів. Разом з місцевими абітурієнтами до університету можуть вступити й іноземні громадяни. Серед тих, хто навчається 1 з 5 студентів приїхав з-за кордону. Професійний склад ВНЗ представлений більше ніж 1600 викладачами. Кількість фахівців, запрошених з-за кордону, складає значну частину. Студенти університету можуть брати участь в програмах з обміну. Навчальний заклад представлений в соціальних мережах Facebook, Linkedin, Twitter, Youtube, де ви можете більш детально дізнатися про університет.

Інфраструктура університету. В розпорядженні студентів є бібліотека навчального закладу. Університет Ватерлоо є членом різних груп та асоціацій, таких як Association of Universities and Colleges of Canada (AUCC), Association of Commonwealth Universities (ACU), Group of Thirteen (G13), Council of Ontario Universities (COU), Association of Theological Schools in the United States and Canada (ATS), Canadian University Society for Intercollegiate Debate (CUSID), Canadian Bureau for International Education (CBIE), Canadian University Press (CUP).

Отзывы учащихся

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Всім привіт! Я студент канадського коледжу спеціальності Computer Science. Навчаюся у місті Ванкувер, дуже гарне та комфортне місто для життя. Саме тут можна поєднати навчання, прогулянки з друзями по місту та виїзди на природу неймовірної краси в межах міста. А найголовніше що гнучкий графік навчання дозволяє поєднати все це і навіть залишається час на дорогоцінний сон який так необхідний для студента. Хочу подякувати компанії Атлас, а особливо Аліні, яка консультувала мене про навчання в Канаді. Дуже задоволений співпрацею.

Роман Герасименко - Langara College, Ванкувер, Канада

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!