Освіта за кордоном ATLAS - навчання за кордоном для українців
Освіта і  навчання за  кордоном
Ми працюємо для вас з 1990 р.
1214
Університетів, коледжів та шкіл світу
100
Освітніх курсів
20
Популярних країн
1128
Відгуків від студентів
Гарячі акції
Зимові канікули в Празі 4.1.-12.1.2020
-10%
Зимові канікули в Празі 4.1.-12.1.2020
Английские зимние каникулы в Праге
Дитячі табори в Чехії
-20%
Дитячі табори в Чехії
Экскурсии, языковая практика и подготовка к учебе!
Мовні курси в Лондоні
-20%
Мовні курси в Лондоні
Успейте забронировать себе поездку на языковые курсы в Лондон
Англійська в Канаді
-30%
Англійська в Канаді
ILSC Language Schools предоставляет cкидку 30% для регистраций на программу до 31.12.2019 и начал...
Чому ми?
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Відгуки наших клієнтів

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Школа очень хорошая: тут большой штат персонала (все всегда всё подскажут), а также чистые аудитории, оборудованные современной техникой. Резиденция недалеко – в двух минутах. Надеюсь, и в будущем побываю тут, а ещё планирую открывать новые страны: Великобританию, Ирландию, США и Канаду – чем не план?))

Лоліта Пальоха - мовні курси, AM Language Studio, Мальта

Привіт всім студентам і просто любителям пригод. Повернувшись з Лондона декілька днів тому, можу з впевненістю сказати воно того варте! Об’їздивши майже всю Європу, моєю мрією все ще лишався Лондон. Через необхідність відкриття Британської візи ніяк не виходило туди потрапити. Про можливість поєднати навчання з відпочинком дізналась від подруги і на 100% рада що поїхала. Моє навчання проходило в ранкові години, група 10-12 людей, викладач super open mind знаходив підхід до кожного і засвоювати матеріал було достатньо легко і не менш...

Марія Туник - мовні курси, Kensington Academy of English, Лондон, Великобританія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Вдруге відпочиваємо влітку з Атласом. Навчання та відпочинок на найвищому рівні. Велике спасибі дівчатам, які працювали з нашими дітьми у липні 2021 року.

Ольга Кишинська - Atlas Camp

В этом сентябре благодаря компании Атлас я поехала учиться в колледж Джорджа Брауна в Торонто на специальность Бизнес Администрирование и Маркетинг. В этом семестре все мои занятия проходили онлайн, но это не помешало мне насладиться периодом обучения, узнать много нового и убедиться в том, что выбранная мною специальность – именно то, чем я хочу заниматься. Ко всему этому я очень рада, что изучала английский язык в Атласе, потому что полученные знания определенно помогли и помогают мне жить в Канаде!

Ксенія Почуєва, George Brown College, Канада

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США
Освіта в Європі – найкраща інвестиція в майбутнє

Усвідомлений вибір навчального закладу – дуже важливий крок у житті кожної людини. Диплом не повинен лежати на полиці і збирати пил, він має працювати і з лишком компенсувати витрачені на його отримання фізичні, моральні і навіть матеріальні ресурси. Визначившись з областю, в якій хотілося б працювати у майбутньому, необхідно подбати про те, аби здобути освіту належного рівня.

Європейський диплом виробляє на роботодавців сильне враження. Це вагомий аргумент, бо він сам по собі передбачає наявність значної теоретичної бази і практики на підприємствах високого класу.

Ще один дуже важливий момент – корисні знайомства, які може дати навчання в Європі. Більшість найвпливовіших людей в усьому світі досягли успіху завдяки навчанню у престижних внз. Стів Джобс познайомився зі Стівом Возняком в студентські роки, результатом їхньої співпраці стала всесвітньо відома компанія Apple. Хто знає, на які відкриття надихне вас навчання в Європі. В будь-якому випадку, це дуже цінний і корисний досвід.

Залишилися питання? Задайте їх нам!