University of Aberdeen факультети, програми, вартість навчання, відгуки 2024-2025 - Atlas Освіта за Кордоном
Расположение: Абердін, Англія
Тип: державний університет
Язык обучения: англійська
Бакалавр:
Магистр:

Про університет

Абердинский університет або University of Aberdeen (UA) – державний вищий навчальний заклад у Великобританії. UA почав свою академічну діяльність в 1495 році. Вуз має кампусом міського типу, розташованим в Абердіні.

Рейтинг університету. Абердинский університет регулярно займає високі сходинки в рейтингу кращих вузів Великобританії. Абердинский університет вважається одним з найстаріших і почесних вузів Великобританії. Абердинский університет, як правило, не покидає топ 5% в світі академічних рейтингів. Навчальний заклад відомо високою якістю викладання в наступних напрямках: «Мистецтво і Гуманітарні науки», «Інженерна справа і технології», «Науки про життя і медицина», «Природничі науки», «Соціальні науки і менеджмент». Навчальний заклад входить в топ 300 за якістю вищої освіти. Крім заслуженої академічної репутації навчального закладу має вельми хорошу репутацію серед роботодавців по всьому світу і особливо у Великобританії.

Надходження і вартість навчання. При прийомі до навчального закладу за основу, як правило, береться попередня академічна успішність кандидата. Академічний рік в навчальному закладі класичним способом розділений на два семестри. Навчання в даному навчальному закладі обійдеться менш ніж в 3,000 USD / рік програми бакалаврату. Освіта за програмами магістратури в даному вузі складно назвати дешевим, вартість становить 5,000 USD за рік навчання. Незважаючи на низьку вартість навчання, студенти додатково мають можливість подати заявку на університетську стипендію. Студенти цього навчального закладу також можуть навчатися в обраному вузі дистанційно. Для отримання більш точної інформації про вартість навчання, дедлайни, програмах навчання Ви можете відвідати офіційний сайт університету – http://www.abdn.ac.uk.

Склад університету. Абердинский університет – середній за кількістю студентів ВНЗ, в якому здобувають освіту не більше 12 тис. Студентів. Навчальний заклад приймає як місцевих, так і іноземних громадян. У наші дні в університеті понад чверть студентів – іноземці. Професійний склад вузу представлений понад 1400 викладачами. Багато викладачів University of Aberdeen – іноземні фахівці. Учням університету можуть бути доступні програми з міжнародного обміну. Детальніше про студентське життя і навчанні у вузі ви можете дізнатися на соц. сторінках університету: Facebook, Linkedin, Twitter, Youtube.

Інфраструктура університету. У розпорядженні студентів знаходиться бібліотека навчального закладу. Студенти навчального закладу мають можливість проживати в гуртожитку на території кампуса. Вуз є членом кількох груп і асоціацій, серед яких – Association of Commonwealth Universities (ACU), а також European University Association (EUA) та Universities UK.

Отзывы учащихся

Хочу розповісти про свої враження від табору. Якщо честно, то спочатку було не пособі, бо усі, крім мене, були з однієї країни. Але вже досить швидко, в більшості, завдяки кураторам, почала почувати себе комфортно. У нас кожен день були уроки розмовної англійської, деколи, вчитель навіть вчив нас чеським словам. Я з моїми новими друзями відвідала багато різноманітних країн, деякі мені ну дуже сподобалися. Також після табору у мене з’явилася мотивація вчити інші мови, наприклад, іспанську. Та прокачувати свій рівень англійської.

...
Олександра Хіміч - мовний табір ISN, Чехія

Були у денному літньому мовному таборі. Моєму 7-річному синові дуже сподобалося. Наприкінці дня він просто не хотів іти. Ставлення до дітей уважне та доброзичливе. Знайдено вдалий баланс між заняттями, прогулянками, екскурсіями. Багато пізнавальних ігор. Також у програмі табору було спілкування з носіями мови. Обід був організований у кафе, тож їжа завжди свіжоприготовлена. Побажання батьків щодо кондиціювання повністю враховано. Окремо варто відзначити випускний альбом із дитячими малюнками та текстами – було дуже приємно. Табір переверш...

Ольга Овсієнко - денний табір Atlas

Хочу подякувати Вам за прекрасний табір! Доньці дуже сподобалось. Куратори завжди були на звʼязку. Атмосфера неймовірна! Дякую велике!

Тетяна Кононенко - мовний табір ISN, Чехія

Я дуже задоволена! Дуже швидко пролетіли 3 місяці. Школа класна, вчителі класні, студенти теж. Рекомендую!

Єва Боролич - Talk Language Schools, Miami, США

Університет дуже сподобався. Приємні викладачі, які одразу розповідають про всі можливості, велика кількість заходів для студентів, в тому числі знайомство в перший день. Також є велика кількість спортивних клубів і команд. Сам університет з відмінним сучасним ремонтом і смарт дошками, всередині є дуже приємна тераса, де можна також провести час між уроками.  Університет надає багато різних можливостей по стажуванню, а також презентували дуже приємні і корисні подарунки у вигляді павербанка, флешки, пляшки для води, шопер і худі. Загалом ...

Поліна Яценко - Global Business School Barcelona, Іспанія

Спасибо команде ATLAS за хорошо спланированное и увлекательное путешествие в Германию! Языковые курсы во Фрайбурге мне очень
понравились. Обязательно приду за помощью ещё раз и буду рекомендовать вашу образовательную компанию своим друзьям и знакомым. Всё профессионально и ответственно.

Віталій Лисенко - мовна школа Alpadia, Німеччина

Дякую, що допомогли мені, завжди підтримували. Обіцяю, що згодом знову звернуся до Вас.

Марина Кошкіна - EC English School, Мальта

Все чудово! Завдяки нашій з Вами сумісній праці я у країні своєї мрії!

Марина - Deakin University, Австралія

Хочу поблагодарить компанию Atlas за поиск, оформление и всяческую помощь в поступлении в Georgian College в Канаде. Atlas мне порекомендовали друзья, которые уехали в Канаду на год раньше меня.  Я поступил на программу Computer Science – Network Technician. Колледж и программа просто супер. Я счастлив и думаю что сейчас начались мои лучшие года в жизни. Девочки из Atlas  помогли мне оформить все документы, связались с колледжем и взяли на себя все вопро...

Юрій Карпенко - Georgian College, Канада

Після довгих пошуків мовного табору для сина я зупинилася на таборі «АТЛАС». Сказати що ми та наш син у захваті, не сказати нічого! Програма просто чудова, номери комфортні, персонал (що не залишав наших дітей ні на хвилину) ставився до дітей як до рідних. Скільки уваги та участі наші діти отримали за ці 10 днів не передати словами! Дякую величезне за такий чудовий відпочинок та освіту одночасно! Наступного року ми тільки до вас! Удачі всьому вашому колективу!

Вікторія Жемелко - Atlas Camp
Кращі табори в одному місці
Ми збираємо для вас найкращі пропозиції в одному місці
Безкоштовні послуги
Заявки до навчальних закладів напряму
Ваші замовлення, зроблені на нашому порталі, потрапляють безпосередньо в навчальні заклади.
Залишилися питання? Задайте їх нам!